Грунтувальні гелькоути

Ґрунтувальні гелькоути для ручного нанесення (Р)

Gelcoats Грунтовка P – гелькоути на основі ортофталевої смоли. Утворюють кольорове покриття з хорошою стабільністю кольору. Застосовуються для виробів, що не піддаються інтенсивному і тривалому впливу атмосферних чинників, води, УФ-випромінювання і т.д.

Gelcoats 124 Грунтовка P – гелькоути на основі орто / ізофталевої смоли. Утворюють кольорове покриття з хорошою стабільністю кольору. Застосовуються для виробів, які піддаються тривалому впливу атмосферних чинників, води, УФ-випромінювання і т.д.

 Gelcoats IZO Грунтовка P – гелькоути на основі ізофталевої смоли. Утворюють кольорове, еластичне, міцне покриття, стійке до впливу води та інших середовищ, присутніх в будинку. Стійкі до пожовтіння і вицвітання протягом тривалого періоду експлуатації. Застосовуються для виробів високої якості з тривалим терміном експлуатації, які піддаються впливу атмосферних чинників, води, УФ-випромінювання, можуть перебувати в забрудненому середовищі і т.д.

Gelcoats NPG Грунтовка P – гелькоути на основі неопентілгліколевой смоли. Утворюють кольорове, міцне покриття, стійке до вицвітання, протягом тривалого періоду експлуатації, а також до атмосферних впливів і середах, УФ-випромінювання і процесів старіння. Застосовуються для виробів високої якості з тривалим терміном експлуатації, які піддаються впливу атмосферних чинників, води, УФ-випромінювання, можуть перебувати в забрудненому середовищі і т.д.

ДЕТАЛЬНІШЕ   розділ на реконструкції

 

Ґрунтувальні гелькоути для нанесення методом розпилення (P sp)

Gelcoats Грунтовка P sp – гелькоути на основі ортофталевої смоли. Утворюють кольорове покриття з хорошою стабільністю кольору. Застосовуються для виробів, що не піддаються інтенсивному і тривалому впливу атмосферних чинників, води, УФ-випромінювання і т.д.

 Gelcoats 124 Грунтовка P sp – гелькоути на основі орто / ізофталевої смоли. Утворюють кольорове покриття з хорошою стабільністю кольору. Застосовуються для виробів, які піддаються тривалому впливу атмосферних чинників, води, УФ-випромінювання і т.д.

Gelcoats IZO Грунтовка P sp – гелькоути на основі ізофталевої смоли. Утворюють кольорове, еластичне, міцне покриття, стійке до впливу води та інших середовищ, присутніх в будинку. Стійкі до пожовтіння і вицвітання протягом тривалого періоду експлуатації. Застосовуються для виробів високої якості з тривалим терміном експлуатації, які піддаються впливу атмосферних чинників, води, УФ-випромінювання, можуть перебувати в забрудненому середовищі і т.д.

Gelcoats NPG Грунтовка P sp – гелькоути на основі неопентілгліколевой смоли. Утворюють кольорове, міцне покриття, стійке до вицвітання протягом тривалого періоду експлуатації, а також до атмосферних впливів і середах, УФ-випромінювання і процесів старіння. Застосовуються для виробів високої якості з тривалим терміном експлуатації, які піддаються впливу атмосферних чинників, води, УФ-випромінювання, можуть перебувати в забрудненому середовищі і т.д.

ДЕТАЛЬНІШЕ   розділ на реконструкції

 

Ґрунтувальні високов’язкі гелькоути для нанесення методом розпилення (FP)

Gelcoats NPG FP – гелькоути на основі ортофталевої смоли. Утворюють кольорове покриття з хорошою стабільністю кольору. Застосовуються для виробів, що не піддаються інтенсивному і тривалому впливу атмосферних чинників, води, УФ-випромінювання і т.д.

 Gelcoats 124 Грунтовка FP – гелькоути на основі орто / ізофталевої смоли. Утворюють кольорове покриття з хорошою стабільністю кольору. Застосовуються для виробів, які піддаються тривалому впливу атмосферних чинників, води, УФ-випромінювання і т.д.

Gelcoats IZO Грунтовка FP – гелькоути на основі ізофталевої смоли. Утворюють кольорове, еластичне, міцне покриття, стійке до впливу води та інших середовищ, присутніх в будинку. Стійкі до пожовтіння і вицвітання протягом тривалого періоду експлуатації. Застосовуються для виробів високої якості з тривалим терміном експлуатації, які піддаються впливу атмосферних чинників, води, УФ-випромінювання, можуть перебувати в забрудненому середовищі і т.д.

Gelcoats NPG Грунтовка FP – гелькоути на основі неопентілгліколевой смоли. Утворюють кольорове, міцне покриття, стійке до вицвітання протягом тривалого періоду експлуатації, а також до атмосферних впливів і середах, УФ-випромінювання і процесів старіння. Застосовуються для виробів високої якості з тривалим терміном експлуатації, які піддаються впливу атмосферних чинників, води, УФ-випромінювання, можуть перебувати в забрудненому середовищі і т.д.

ДЕТАЛЬНІШЕ  розділ на реконструкції

 


Share with your friends!
4