Епоксидні смоли

Синтетична смола яку використовують для виробництва клеїв, лакофарбових матеріалів і т.д.

У чистому вигляді вона не застосовується, а набуває всіх своїх якостей при змішуванні з затверджувачем і завершенням реакції полімеризації.

Дана епоксидна смола ідеально підходить для створення різного виду об'ємних моделей, архітектурних деталей, для декоративних і рекламних робіт.
Широко використовуються в промисловості для антикорозійного захисту - при виробництві металевих елементів, схильних до несприятливих умов, зокрема, пов'язаних з хімічними факторами, наприклад: захисту труб, клапанів, резервуарів, інструментів і автомобільних деталей.
Мають високу механічну міцність, стійкі до атмосферних впливів, стійкі до високих температур, висока твердість поверхні. Широко застосовуються в авіаційній промисловості, для виробництва елементів вітрових електростанцій, для виготовлення елементів автомобільних причепів, а також всюди там, де потрібні високі характеристики.
Застосовуються для довговічного антикоррозійной захисту, мають такі властивості як атмосферостойкость і вологостійкість.
Застосовуються в електротехніці, авіації, будівництві, для антикорозійного покриття і навіть для склеювання мостових конструкцій. Епоксидні клеї застосовуються для склеювання скла, металу, кераміки і т. д.
Використовуються для захисту бетону, створення стійких і естетичних підлог в промислових об'єктах, об'єктах громадського призначення, житлових об'єктах, об'єктах тваринництва, санітарних, складських приміщеннях, машинних парках.
Застосовується для заливки металевих елементів (герметизації компонентів) і виготовлення деталей електричних приладів. Має такі властивості, як стійкість до впливу вологи, стійкість до агресивних хімікатів, висока стійкість до атмосферних впливів.