Затверджувачі для епоксидних смол

Затверджувач ET

Затверджувач для рідких епоксидних смол і композицій на їх основі. Має сертифікат PZH. Затверджувач ET це однорідна, прозора рідина з солом’яно-жовтий до жовтого кольору з характерним запахом аміну.

 

Затверджувач IDA

Затверджувач для епоксидних смол. Дозволяє отримати поверхню з чудовою гладкістю і високим ступенем блиску. Забезпечує хороші механічні та хімічно стійкі властивості. Має сертифікат PZH. Затверджувач IDA є чистою, однорідною рідиною світло-жовтого або оранжевого кольору з характерним запахом аміну.

 

Затверджувач IDA-2

Затверджувач для епоксидних смол. Затверджувач IDA-2 використовується як затверджувач епоксидних покриттів для компаундів.

 

Затверджувач Z1

Затверджувач для епоксидних смол. Має сертифікат PZH. Використовується для холодного затвердіння епоксидних смол і композицій на їх основі.

 

Затверджувач DECO

Затверджувач DECO є компонент B в складі Epidian® DECO, призначеної для виготовлення декоративних покриттів, що характеризуються високою естетичною цінністю.

 

Затверджувач DECO-К

Затверджувач DECO-K являє собою компонент B в складі Epidian® DECO, призначений для приготування так званих каньйонів, з’єднанні дерев’яних стільниць.

 


Share with your friends!
4