Основні гелькоути

Gelcoat NPG colour P sp/FP

гелькоути на основі ізофталевої смоли і неопентілгліколя.
Призначені для створення кольорового покриття на поверхні ненасичених продуктів
поліефірні смоли, що надають виробу естетичний вигляд і захищаючи його від руйнівних дій довкілля. Рекомендуються для виробництва високоякісних виробів. Мають високі механічні показники, високу стійкість до ультрафіолету і низьке водопоглинання, високу термічну і хімічну стійкість.

Gelcoat NPG colour P – призначений для ручного застосування.
Gelcoat NPG colour P sp – призначений для напилення в два шари (два проходи)
Gelcoat NPG colour FP – призначений для напилення в один шар (один прохід), має більш високу в’язкість і індекс тиксотропії.
Гелькоут Gelcoat NPG colour P sp / FP пропонуються в будь-якому кольорі системи RAL, а також відповідно до зразка кольору замовника.

Детальніше    розділ на реконструкції

 

Gelcoat NG Hydro P sp/FP

гелькоут на основі ізофталевої смоли і неопентілгліколя.
Рекомендуються для застосування в суднобудуванні.
Мають високу якість з тривалим терміном використання в умовах високої температури, ультрафіолетового випромінювання, контакту з водою, в тому числі забрудненої хімічними засобами, впливу атмосферного впливу.
Гелькоут цієї серії мають низьку усадку і хорошу деаерацію.

Gelcoat NG Hydro P – призначений для ручного застосування.
Gelcoat NG Hydro P sp – призначений для напилення в два шари (два проходи)
Gelcoat NG Hydro FP – призначений для напилення в один шар (один прохід), має більш високу в’язкість і тиксотропію.
Гелькоут Gelcoat NPG colour P sp / FP пропонуються в будь-якому кольорі системи RAL.

Детальніше   розділ на реконструкції

 

Gelcoat SAN White P sp/FP

гелькоут заснований на поліефірних смолах, модифікованих ізофталевої кислотою.
Це спеціальний тип поліефірних гелькоута для сантехніки, який виконаний з дотриманням умов стандарту DIN EN 14688 «Устаткування санітарний. Раковини умивальників. Функціональні вимоги та методи випробування ».

Дана група гелькоута відрізняється високою твердістю, відмінною деаерацією і відсутністю пористості. Характеризується підвищеною хімічною і абразивостійкістю, стійкістю до пожовтіння, а також високою витримкою до термічного удару.

Гелькоут SAN White P sp / FP пропонується в будь-якої білої версії по системі RAL або за бажанням замовника згідно з наданим зразком.

Детальніше   розділ на реконструкції

 

Gelcoat SaniGel

гелькоут SaniGel володіє унікальними якостями і відповідає найвищим вимогам що пред’являються до санітарних виробів – раковини, душові піддони, ванни і ін.

SaniGel володіє високим температурним піком, що сприяє кращим параметрам затвердіння, і тим самим значно покращує характеристики. Даний гелькоут характеризується продовженим часом гелеутворення в порівнянні з аналогічними продуктами. Це дозволяє збільшити час для виведення повітря (деаерації), в той же час не маючи помітного впливу на температурний пік і час затвердіння.

Вироби вироблені із застосуванням гелькоута SaniGel, були протестовані Інститутом кераміки і будівельних матеріалів в м Варшаві і отримали найвищі результати.


Share with your friends!
4