Група CIECH продає бізнес Zywice

23.07.2020

20 липня АТ “CIECH” (CIECH S.A.), власник “CIECH Żywice”, підписав попередній договір про продаж 100% акцій компанії LERG – польському виробнику поліефірних смол, що працює на європейських ринках.

 

Дане рішення є наслідком перегляду стратегічних варіантів для бізнесу “CIECH Żywice”, який почався восени 2019 року, і положень стратегії Групи на 2019-2021 роки.

 

Рішення про укладення договору з компанією LERG з приводу придбання “CIECH Żywice” засноване на глибокому переконанні в необхідності збільшення масштабів діяльності і виробництва поліефірних і епоксидних смол, розширення асортименту продукції і ще більшої активності в області досліджень і розробок, що дозволить нам пропонувати нашим клієнтам інноваційні продукти. Сильний і динамічно розвивається виробник смол – це прекрасна можливість для польських і європейських споживачів підвищити свою конкурентність і посилити розвиток. Для постачальників і субпідрядників, в свою чергу, відкриваються нові можливості для поглиблення ділових відносин.

 

Домовленість з компанією LERG має форму попереднього договору, який буде остаточно оформлено після отримання відповідних регулюючих погоджень. За нашими оцінками, цей процес займе кілька місяців.

 

До цього моменту для клієнтів і постачальників співпрацю з “CIECH Żywice” не зміниться. Виконання всіх видів договорів, контрактів та замовлень буде проходити плавно і безперебійно.

Ми будемо раді відповісти на будь-які питання або сумніви, які виникнуть на цьому етапі. Наші продавці і відділ customer service знаходяться в Вашому розпорядженні.

 

Ми переконані, що тільки що почався процес зміни власника сприятиме зміцненню Ваших перспектив розвитку та задоволенню співпрацею з “CIECH Żywice”.Share with your friends!
4