EPIDAN® DECO FAQ частина 2

21.06.2020

EPIDIAN® DECO в поєднанні з затверджувачем Deco або Deco K – це епоксидна композиція, призначена для створення унікальних, ексклюзивних предметів меблів і інших елементів дизайну інтер’єру:

 

  • створювати меблі і предмети декору на основі дерева і смоли
  • покриття дерев’яних поверхонь
  • створювати епоксидні річкові декоративні стільниці
  • заповнювати дефекти в деревині
  • створювати ювелірні та інші художні елементи

 

У цій статті ми хотіли б відповісти на деякі поширені запитання, що стосуються композиції на основі EPIDIAN® DECO. Якщо у вас є питання або запит, будь ласка, напишіть нам за адресою info@polymall.com.ua, і ми будемо раді відповісти.

 

1. Як мені деаерірованной композицію?

 

Найбільш важливим кроком є ​​процес змішування. Відповідні змішувачі та відповідна швидкість змішування істотно знижують аерацію смоли. Для деаерації поверхні (НЕ маси) використовуйте гаряче повітря, наприклад. електрична теплова гармата або газовий пальник, але будьте особливо обережні, щоб уникнути швидкого, нерівномірного затвердіння смоли.

 

Перша деаерація може бути проведена приблизно через 5 хвилин після нанесення, друга спроба при необхідності, не пізніше, ніж через 15 хвилин. Якщо смола НЕ твердне під впливом гарячого повітря, слід припинити деаерацію.

 

2. Як потрібно змішувати EPIDIAN® DECO? Які змішувачі мені потрібно використовувати?

 

Ми наполегливо рекомендуємо змішувач з шестигранною головкою для смол і фарб. Швидкість перемішування не повинна перевищувати 300-400 об / хв.

 

3. Чи потрібно очищати дерево перед використанням?

 

Так, оскільки кора дерева дуже пориста, а нанесення смоли на неочищену деревину може викликати аерацію і погану адгезію.

 

4. Який щільності повинен бути шар EPIDIAN® DECO з затверджувачем DECO K? Чи можна нанести кілька шарів?

 

Важливо пам’ятати, що екзотермічний процес визначається масою композиції. Ми наполегливо рекомендуємо уважно прочитати Технічну інформацію перед використанням будь-якої епоксидної смоли. Для EPIDAN® DECO, використовуваної з затверджувачем DECO K, рекомендована максимальна товщина становить 4 см для 9 см ширини і 1 м довжини, в той час як товщина і довжина є найбільш важливими параметрами.

 

Шари можуть бути об’єднані, але кожен наступний може бути застосований лише тоді, коли попередній шар більше не є липким, але в той же час ще не повністю затверджений.

 

5. Які барвники можуть бути використані з EPIDIAN® DECO?

 

Ви повинні використовувати тільки спеціальні барвники, бажано рідкі. Невідповідні барвники можуть вплинути на процес зшивання смоли – або прискорити його, або уповільнити, викликати зміну кольору при затвердінні або негативно вплинути на якість затверджуваної смоли.Share with your friends!
4