EPIDIAN® DECO FAQ частина 3

22.06.2020

EPIDIAN® DECO в поєднанні з затверджувачем Deco або Deco K – це епоксидна композиція, призначена для створення унікальних, ексклюзивних предметів меблів і інших елементів дизайну інтер’єру:

 

  • створювати меблі і предмети декору на основі дерева і смоли
  • покриття дерев’яних поверхонь
  • створювати епоксидні річкові декоративні стільниці
  • заповнювати дефекти в деревині
  • створювати ювелірні та інші художні елементи

 

У цій статті ми хотіли б відповісти на деякі поширені запитання, що стосуються композиції на основі EPIDIAN® DECO. Якщо у вас є питання або запит, будь ласка, напишіть нам за адресою info@polymall.com.ua, і ми будемо раді відповісти.

 

1. Чи можу я використовувати лак на столі EPIDIAN® DECO для додаткового захисту?

Так, ви можете використовувати лак, але це залежить від того, який захист ви хочете отримати. Лак зазвичай не дає додаткового захисту від ультрафіолетових променів або високих температур, але підвищує стійкість поверхні до подряпин. Наші клієнти використовують і рекомендують такі бренди, як HartzLak і NanoCeramic, які, однак, не були перевірені CIECH Resins. Будь ласка, пам’ятайте, що дуже важливо наносити лак відповідно до інструкцій виробника.

 

2. Яка мінімальна товщина шару для композиції на основі EPIDIAN® DECO?

Мінімально можлива товщина шару залежить від співвідношення товщини до ширини (наприклад, для епоксидної річки), затверджувача, який ви використовуєте (DECO або DECO K) і вашого досвіду роботи зі смолами. Важливо пам’ятати, що перегрів смоли (більше 100 під час затвердіння) може викликати часткове пожовтіння, тому в разі невеликого досвіду ми рекомендуємо поступово збільшувати товщину шарів.

Як правило, мінімальна товщина для композиції EPIDIAN® DECO становить 1 мм для затверджувача DECO і 1,5 см для затверджувача DECO K.

 

3. Яке найбільше відмінність між EPIDIAN® 652 і EPIDIAN® DECO з точки зору обробки? Яку смолу мені потрібно вибрати?

EPIDIAN® 652 не призначена для меблів або ювелірних виробів. Це досить промислова смола для грунтовки, ламінату або шпаклівки. Немає контролю кольору і його відтінок може варіюватися від солом’яного до жовтого. Деякий пожовтіння може також статися після застигання.

 

EPIDIAN® DECO була розроблена спеціально для декоративних робіт і містить добавки, що поліпшують нанесення. Має строгий контроль кольору (прозорий) і підвищену стійкість до ультрафіолетового випромінювання. Крім того, смола поставляється з двома спеціальними отвердителями з різними параметрами реактивності, які відповідають вашим цілям застосування, наприклад, грунтовка або створення епоксидних річок.

 

4. Чи є EPIDIAN® DECO стійкою до високих температур після затвердіння? Чи може гаряча гуртка або попіл від сигарет пошкодити поверхню?

Композиція на основі EPIDIAN® DECO стійка до температур до 50-60 . Гаряча кружка може залишити слід, тому ми рекомендуємо використовувати килимки та підставки для напоїв і їжі. Епоксидні смоли взагалі не є вогнестійкими, тому попіл може виразно пошкодити поверхню.

 Share with your friends!
4