Поліефірні насичені смоли

Насичені поліефірні смоли знаходять широке застосування в різних галузях промисловості

Вони є сировиною для виробництва пінополіуретану, різних пластикових виробів, клеїв і т.п. Найбільш широкою сферою застосування є виробництво лакофарбових матеріалів.

Покриття на основі цих смол відрізняються високою хімостійкістю, стабільністю кольору і блиску, а також відмінними механічними властивостями.

Поліефірні смоли для гібридних систем забезпечують можливість отримання високоестетичних декоративних поверхонь. Прекрасно підходять для створення покриття на продуктах зі сталі, алюмінію і його сплавів, скла і т.д. Застосовуються для фарбування поверхонь, що знаходяться всередині приміщень: офісних меблів, полиць і стелажів, ламп, корпусів електричних пристроїв, калориферів, кліматизаторами і т.д., а також в автомобільній промисловості.
Порошкові поліефірні фарби, затверджені в гідроксіалкіламідамі (НАА), широко використовуються у виробництві продуктів для зовнішнього застосування в сфері будівництва (обробка вікон, фасадів), у виробництві деталей для автомобілів, у виробництві сільськогосподарських машин, устаткування для присадибних ділянок і кемпінгів, елементів ламп, при виготовленні супутникових антен тощо.